פורומים

רשת סניפי המרכז למטייל תאילנד פזורה בכל רחבי תאילנד, בעיר הבירה בנגקוק, בבירת צפון תאילנד העיר צ'יאנג מאי ובאי הטרופי קוסמוי.
נשמח לסייע בכל שאלה הקשורה לשהות שלכם בתאילנד, התשובות בפורום ניתנות מידי צוות של סוכני נסיעות מקצועיים אשר חיים שנים רבות בתאילנד כך שכל טיפ או המלצה שתקבלו הינו עדכני וטרי מהשטח.
אנו מקפידים לשאול כל אורח שלנו אשר חזר זה עתה ארצה לגבי טיפים והמלצות אשר היה רוצה לחלוק עם הבאים אחריו ולאחר מכן מרכזים את כל המידע בצורה עדכנית על מנת שתוכלו גם אתם להנות בתאילנד הקסומה.
רוצים לקבל המלצה על מסעדה טובה בקוסמוי?באיזה ריזורט בקוסמוי ניתן לאשר חדרים מקשרים?לברר היכן ניתן בתאילנד לצאת לשייט לצד קופים שוחים?באיזה מלון בבנגקוק ישנם מרפסות בחדרים?המלצה על מדריכה לטיול פרטי בצפון תאילנד?
את כל התשובות תוכלו לקבל כאן אצלנו.

בשונה מפורומים אחרים בהם התשובות ניתנות על ידי תיירים שטיילו בתאילנד לפני שנה או מספר שנים, התשובות שתקבלו כאן הינם טריות מהשטח, מתאילנד, היעד בו אתם הולכים אוטוטו לנפוש.
אנו כאן נשמח לסייע בכל שאלה או בירור למהלך חופשתכם בתאילנד, יש לבצע הרשמה זריזה ולהעלות שאלה לצוות המומחים שלנו.

דברו איתנו

למה אנחנו לא מפרסמים מחירים?

חתמנו על הסכמים בלעדיים לקהל הישראלי להזמנת מלונות, טיסות ואטרקציות ברחבי תאילנד. הם אסרו עלינו להציג את המחיר הזול באופן פומבי על גבי אתר האינטרנט שלנו. נשמח לשלוח לכם במהרה את ההצעה הכי זולה ליעד שתחפצו בו.

Call Now Button