מלונות בקופנגן

מחפשים מלונות בקופנגן? קופנגן התברכה במלונות מיוחדים אותם נציג לפניכם עוד רגע ממש אולם לפני זה, מעט מידע על האי המפורסם.

קופנגן הידוע כאי המסיבות, נמצא בין קוסמוי מדרום וקו טאו מצפון. למרות שיש בקופנגאן הרבה יותר חופים שקטים ויפים יותר, האיזור המרכזי שנקרא הדרין ביץ' הוא המפורסם שבהם. ההדרין כנראה החוף השוקק חיים ביותר בתאילנד וכל חודש בליל ירח מלא יש את מסיבת הפול מון המפורסמת. 15 דקות הליכה בערך נמצא החוף השקט שנקרא הדרין נאי. למצוא מלון בהדרין נאי הוא רעיון טוב למי שרוצה גם לישון טוב בלילה בלי לשמוע מוזיקה כל לילה.

בין שני צדי ההדרין קיימת עיירה קטנה ומקסימה עם סמטאות קטנות שבהן אפשר למצוא בארים, מסעדות, חנויות בגדים, חנויות מכולת, מכוני מסאז', מקומות לינה, סוכנויות טיולים ובעצם מכל טוב. האי ספוג באווירה מיוחדת וישראלים מכל המינים ומי שמאס באיזור ההדרין (אם זה אפשרי) יכול למצוא עוד הרבה חופים יפים ובתוליים יותר שמזכירים את קו פנגאן של פעם.

להלן רשימת המלונות המומלצים שלנו בקופנגאן מעוניינים במלון שאינו מופיע ברשימה? צרו איתנו קשר עוד היום, ואנו במרכז למטייל נספק לכם את כל המידע שצריך ואת המחירים הטובים ביותר!

  • 1
  • 2

דברו איתנו

למה אנחנו לא מפרסמים מחירים?

חתמנו על הסכמים בלעדיים לקהל הישראלי להזמנת מלונות, טיסות ואטרקציות ברחבי תאילנד. הם אסרו עלינו להציג את המחיר הזול באופן פומבי על גבי אתר האינטרנט שלנו. נשמח לשלוח לכם במהרה את ההצעה הכי זולה ליעד שתחפצו בו.

Call Now Button