צור קשר

תודה שפניתם אלינו למרכז למטייל תאילנד, חשוב לנו שתדעו שהגעתם לכתובת הנכונה, אנו מטפלים בכל הקשור לשהייה בתאילנד ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. המידע דרכנו הינו שוטף ועדכני כל הזמן מכיון ואנו חיים בתאילנד ומקבלים פידבקים מהשטח כל הזמן לצד משובים מלקוחות שזה עתה חזרו מהמלונות בהם שהו ברחבי תאילנד.

צוות מרכז הזמנות אינטרנט של המרכז למטייל תאילנד הינו צוות מקצועי המאוייש בסוכני נסיעות בעלי ותק וניסיון רב שנים בכל הקשור לתאילנד. אנו נשמח לסייע לכם במתן מידע חשוב, עדכני ומהימן בבנית תוכנית הטיול שלכם לתאילנד על מנת להתאים אישית את הטיול עבורכם, כל אחד לפי צרכיו ותקציבו האישי.

היעוץ דרכנו אינו כרוך בתשלום ונשמח לסייע לכם בכל שאלה או כל דבר הקשור למהלך שהותכם בתאילנד הקסומה. חשוב לנו שתדעו שההזמנה דרכנו זולה יותר מהזמנה עצמאית באינטרנט כך שלצד שירות ויעוץ בשפה העברית עם מידע עדכני מהשטח, תקבלו את המחיר הכי זול שיש .

רשת סניפי המרכז למטייל תאילנד פרוסה בכל רחבי תאילנד, מהעיר צ'יאנג מאי שבצפון, קוסמוי באיים בדרום ובירת תאילנד בנגקוק.

במקרים דחופים מחוץ לשעות הפעילות ניתן ליצור קשר ישירות עם הסניף הראשי ברחוב הקוואסאן אשר זמין בעברית 24 שעות ביממה בטלפון 6622822774+

משרדי הנהלה נמצאים בקפריסין:
Dimitriou Karatasou, 15
Anastasio Building, 6th floor, flat/office 601
Strovolos, 2024, Nicosia, Cyprus

כתבו אלינו על כל דבר וענין בקשר לתאילנד

למה אנחנו לא מפרסמים מחירים?

חתמנו על הסכמים בלעדיים לקהל הישראלי להזמנת מלונות, טיסות ואטרקציות ברחבי תאילנד. הם אסרו עלינו להציג את המחיר הזול באופן פומבי על גבי אתר האינטרנט שלנו. נשמח לשלוח לכם במהרה את ההצעה הכי זולה ליעד שתחפצו בו.

Call Now Button