טיולים פרטיים

המרכז למטייל תאילנד מציע לכם לטייל ברחבי תאילנד בקצב שלכם, בליווי מדריך, רכב ונהג צמוד, ללא ריצות ממקום למקום, תוך דגש על יחס אישי לכל אחד ואחד.

תוכלו לטייל בצפון תאילנד הקסומה בליווי מדריך ישראלי דובר עברית או בליווי של מדריכה מקומית דוברת אנגלית, כאשר המעבר מאטרקצייה לאטרקצייה הינו לפי הקצב האישי שלכם, ללא תלות בקבוצה.

בטיול קבוצתי לא ניתן לשלוט על אופי משתתפי הטיול אשר מרכז לתוכו מכל קצוות האוכלוסייה, יש צורך להיות כפופים לצרכי הקבוצה, ללוח הזמנים המוגדר של הטיול הקבוצתי, לתוכנית הטיול הקבועה  אשר לא ניתן לשנותה, לטיול קבוצתי אשר מרכז בתוכו בדרך כלל למעלה מ20 משתתפים.

לעומת זאת, בטיול פרטי, הכל בידכם, אתם שולטים בהכל, בתכני הטיול, בלוח הזמנים של הטיול, ההדרכה היא אישית, ניתן לבחור את בית המלון בו תרצו לשהות במהלך הטיול ולמעשה ניתן להתאים הכל באופן אישי עבורכם לפי העדפותכם ולפי הצורך האישי של כל אחד ואחד ממשתתפי הטיול הפרטי.

למשפחות אשר מטיילות בצפון תאילנד או בקנצ'נבורי או ל2 זוגות ומעלה המטיילים יחדיו, אנו ממליצים בחום רב על טיול פרטי בקצב שלכם, עם דגש על יחס אישי לכל אחד, בהתאמה אישית של תוכנית הטיול לפי הצרכים שלכם.

דברו איתנו

למה אנחנו לא מפרסמים מחירים?

חתמנו על הסכמים בלעדיים לקהל הישראלי להזמנת מלונות, טיסות ואטרקציות ברחבי תאילנד. הם אסרו עלינו להציג את המחיר הזול באופן פומבי על גבי אתר האינטרנט שלנו. נשמח לשלוח לכם במהרה את ההצעה הכי זולה ליעד שתחפצו בו.

Call Now Button